six six six ways.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Karakterkereső

Go down 
+3
Jojo Rigores
Alexander Winbolt
Nathan Baker
7 posters
SzerzőÜzenet
Nathan Baker
Admin
Nathan Baker


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2011. Nov. 05.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 8:54 pm

    Hiányzik valaki a családodból? Vagy csak egy havert keresel? Akkor a megfelelő helyen jársz, hiszen itt a megadott minta használatával könnyen feladhatod a hirdetést, hogy aztán remélhetőleg szerencsésen beregisztrálja őt valaki.

    kép, ha akarsz
    Ki? a keresett karakter neve
    Play by? az avin szereplő ember neve
    Karakterek közötti kapcsolat? avagy miért is van rá neked szükséged stb.
    Egyéb? kor, tulajdonságok, egyéb információk helye, minden ami nem a többi

    Kód:

    [img]képURLjehaakarsz[/img]
    [b]Ki?[/b] a keresett karakter neve
    [b]Play by?[/b] az avin szereplő ember neve
    [b]Karakterek közötti kapcsolat?[/b] avagy miért is van rá neked szükséged stb.
    [b]Egyéb? [/b]kor, tulajdonságok, egyéb információk helye, minden ami nem a többi
Vissza az elejére Go down
https://666ways.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 9:05 pm

Oh, erre vártam, szóval ki is használnám a lehetőséget:

Aidan; zenész
Karakterkereső 21excmf
Ki? Aidan (vezetéknév rád bízva)
Play by? a liberalizmus jegyében ez is szintén rajtad múlik
Karakterek közötti kapcsolat? együtt alapítottunk egy együttest (Heroine), te vagy a basszeros (vagy más, ha változtatni akarsz) s annak ellenére, hogy bensőséges viszony alakítottal ki anyámmal (értsd: lefeküdtél vele) még mindig te vagy a leg számomra. Legjobb, leghülyébb és hasonló kedvességek, amikből nyilvánvaló, hogy elválaszthatatlanok vagyunk. Persze csak barátilag.
Egyéb? kor, személyiség, identitás etc. rád van bízva

Óhaj, sóhaj, kérdés, egyéb infó esetén pü-ben tessék zaklatni :'D


először...másodszor...senki többet harmadszor ELKELT <3


A hozzászólást Allegra Jansen összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 10, 2011 6:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Winbolt

Alexander Winbolt


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 34
Tartózkodási hely : Amszterdam

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 9:07 pm

Karakterkereső Tumblr_lpk5qqm42o1qbp5dxo6_500

Ki? Josslyn "Josie" Woodson
Play by? Miss Sophia Bush
Karakterek közötti kapcsolat? Egyértelmű, hogy odavagyok érte. Ez nem lehet kétség. Nem egy szokványos teremtés, már ami a természetét illeti. Ha mérges, akkor iszonyatosan, mindent hangosan intéz, szóval ha rám pipa, zeng az egész ház. Ettől függetlenül egy tünemény és szeretem.
Egyéb? 21 éves, jelenleg tanul itt Amszterdmban, szóval az foglalja le minden idejét. Ja meg persze én.

Na, hát akkor várom azt a bátor emberkét, aki késztetést érez, hogy az én gyönyörű barátnőmet megalkossa. PM-ben fogadom az ajánlatokat. Wink


ELKELT


Karakterkereső Tumblr_lez1u6tQ9v1qd18fuo1_500

Ki? Adam Brightmore
Play by? Travie McCoy
Karakterek közötti kapcsolat? Adam a legjobb haverom, amióta ideköltöztünk. Egy bulin ismertem meg és kiderült, hogy van egy közös szenvedélyünk. A tetoválások. Nekem a varratás, neki pedig a készítése. Így nem is volt kérdéses, hogy ki fejezi be a hátamon elkezdett pacát.
Nagy figura, hatalmas szöveggel, de a emberek első ránézésre a külseje alapján ítélnek. Te ne tégy így!
Egyéb? 23 éves a srác, sosm végzett semmilyen tetoválással kapcsolatos sulit, istenadta tehetsége van hozzá.

Cimbi nélkül unalmas az élet. Őt is várom marhára. Very Happy


A hozzászólást Alexander Winbolt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 10, 2011 7:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jojo Rigores

Jojo Rigores


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Nov. 07.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 2:34 pm

Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Legjobb barátnő kerestetik! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Very Happy


Karakterkereső Tumblr_lrfjaaQcps1qkat7vo1_500
Ki? Jamie ~választható a vezetéknév~ (keresztnév is, de valami J betűs legyen Smile )
Play by? Anna Silk
Karakterek közötti kapcsolat? A legjobb barátnő. Úgy barátkoztunk össze, hogy először loptam tőle (de kitől nem? xD), mert gazdag a csajszi. Aztán ez többször is előfordult, végül rám szólt, hogy ezt mégis, hogy képzelem... mikor megláttam őt a pasimmal, és akkor jöttem rá, hogy végig tudta, csak hagyta. Ennek pedig az lett a vége, hogy ő lett az én BFF-em, nem loptam tőle többet, az a pasi meg már senkit sem érdekel. Volt mikor meghívott, hogy lakjak nála, de nem mindig fogadtam el. Nem kell nekem segélynyújtó szolgálat... Sokszor van mikor összeveszünk, de hamar ki is békülünk. Szinte már testvérek vagyunk. Mindig számíthatunk a másikra. Nincsenek egymás előtt titkaink, és nála jobb barátnőt nem is találhatnék. Very Happy
Egyéb? A megalkotójára bízom, hogy hány éves, de nem lehet a karimnál egy évnél többel fiatalabb, ahogy öregesebb sem lehet, nagyon-nagyon, max. 1-2 évvel. A személyiségét is a megalkotóra bízom, csak legyen megbízható, és ő is a BFF-ének tekintsen... És gazdag a lány. Az, hogy van-e képessége vagy sem, nekem teljesen mindegy, megalkotóra bízom. Smile És már nagyon várom a karit cheers Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jojo Rigores

Jojo Rigores


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Nov. 07.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 4:13 pm

It's my papi!


Karakterkereső Tumblr_laixrqjJro1qaxhu1o1_500
Ki? Josh ~valamicsoda xD választható~ (a keresztnév most viszont nem )
Play by? Jack Black (de mást is elfogadok, csak legyen duci és aranyos *__*)
Karakterek közötti kapcsolat? Ő az én "papim," legalábbis így szoktam hívni. Olyan mintha tényleg az lenne, mint valami aranyos kis nagybácsi vagy valami ilyesmi. Nagyon szeretem őt, mintha tényleg a családtagom lenne, ő is így szeretem engem. Sokszor aggódik értem, és nem is igazán tetszik neki, hogy lopok. Ettől függetlenül viszont egy aranyos, mosolygos ember.
Egyéb? Mindent a megalkotójára bízok ezeken kívül, csak legyen idősebb a karimnál, és családtagként szeressen. (többet meglehet tudni róla az előtörténetemben.)

Stepbrother!


Karakterkereső Milo-ventimiglia-aKarakterkereső Damon-aKarakterkereső Shiloh-a
Ki? Jake Rigor
Play by? Milo Ventimiglia or Ian Somerhalder, vagy Shiloh Fernandez (de alkuképes vagyok)
Karakterek közötti kapcsolat? A világ legjobb mostohája, azt hiszem szeretem... Mármint, ő egy csodálatos ember. Az egyetlen mostohám, akit még kedvelek is. Igazság szerint tetszik is nekem, és ezt valószínúleg tudja, ugyanis van mikor elkezd vele viccelődni stb. Vagy kihasználja, persze nem történt köztünk még semmi, de ezt úgy lehet érteni, hogy szeret egy szál törölközőben a házban flangálni, néha "elfelejt" pólót felvenni, vagy egyszerűen csak elkezd célozgatni. Persze szeret engem, azt tudom, dehogy hogy... fogalmam sincs. Bár csak belelátnék a fejébe, de nem tudok! Egyébként mindig lehet rá számítani, ha kérek tőle valami fontosat, szinte mindig teljesíti azt.
Egyéb? Idősebb nálam 1 vagy 2 évvel, esetleg 3-al. A többit a megalkotójára bízom.

Beregisztrált!

Vissza az elejére Go down
Charlotte Lilien Johnson

Charlotte Lilien Johnson


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Nov. 07.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 11:50 am

Karakterkereső Why-are-you-even-here1
Ki? Damien Night /Névváltoztatás még szóba jöhet. Smile
Play by? Ian Sommerhalder
Karakterek közötti kapcsolat? Első igaz szerelem. Ami egyben mély nyomott hagyott bennem. Egy évig jártam vele, miután megkapott engem azonnal el is dobott. Elég vad, és lobbanékony természetű, ezért is vannak köztünk harcok. Egy ideje lelépett a városból, és új életet kezdtem, de újra Amszterdamba jött, és ideköltözött. Feltett szándéka, hogy újra megszerezzen engem, mivel azt hiszi minden nőt meg kap a csábos mosolyával. Viszont jelen pillanatban utálom őt, és nem tudok meglenni egy helyiségben vele, ha találkozzunk csak veszekedünk, de kitudja mi lesz egy újabb találkozásunkkor.
Egyéb? 25, beképzelt, önfejű, mindig megkapja amit akar. Nem riad vissza semmilyen eszköztől, és felettébb bunkó, viszont a lelke mélyén érző srác, de ezt nem mutatja ki. Belém szeretetet, de még nem képes kimutatni, mert sokszor csalódott, ezért is van az, hogy már régóta egy nőcsábász. egyéb információk helye, minden ami nem a többi
Vissza az elejére Go down
Polina McKeller

Polina McKeller


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 10.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 9:22 pm

Karakterkereső Images?q=tbn:ANd9GcSrNOVLTEvL1svtbUw0rEpsbWWoqV2TYhEbE0Bo2Io5kVRQNjCI
Ki? Isabelle McKeller
Play by? Dianna Agron
Karakterek közötti kapcsolat? Mostanra igen szoros kapcsolatot alakítottunk ki és feltétlen szükségem van rá ahhoz, hogy ne bukjak le soha semmivel anyuék előtt. Nem utolsó sorban a tanácsait is meghallgatom, mert teljesen más szemszögből nézi a dolgokat mint én.
Egyéb? Húsz éves és igen komoly tervei vannak a jövőjét illetően . ( ezt majd szépen kitalálod Very Happy ) Nagyon keménykezű, akaratos és makacs azonban a szerelemben teljesen kétségbeesett. Könnyen beleesik bárkibe és könnyen össze is lehet törni a kicsi szívét. Ekkor jövök én, hogy móresre tanítsam azt aki bántotta.



A hozzászólást Polina McKeller összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 25, 2011 11:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Clarisse V. Hale

Clarisse V. Hale


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Nov. 08.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 11:46 am

Karakterkereső Francisco-lachowski

-- francisco lachowski
-- 23 éves
-- Bróker
-- bővebb infó: Katt.

## STEVE -- ##


Az első nagy szerelem a soha vissza nem térő, macsó.
Clar képtelen volt bevallani, hogy szerelmes, a fiú viszont küzdött, ahogy csak tudott. Megbízták, hogy ölje meg Stevet de a lány képtelen volt rá így hagyta, hogy fusson. 18 évesen Clar elengedte, s ekkor Steve teljesen magába zuhant.
Most tért vissza ismét de nem a lány miatt hanem Clar nyakláncáért amely vallásos emberek szerint hatalmas erővel bír. Mind a kettőjükben felkavarodtak az érzések.
Steve megváltozott, nem az a kedves jópofa fickó aki egykoron volt. Bunkó, egoista, nagypofájú, de legbelül… nagyon mélyen arra vágyik, hogy szeresse valaki: Clarisse.
Vissza az elejére Go down
Polina McKeller

Polina McKeller


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 10.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 9:23 pm

Karakterkereső Images?q=tbn:ANd9GcQIhxQnvhNHI9ZGTLxVIL5iYEY-zOQdU1jfArbBW-l_Bg7zm5LRMg
Ki? Chris ___________
Play by?Jamie Dornan
Karakterek közötti kapcsolat? Chris volt az első csókom, éjszakám, szerelmem egyszóval az összes első dolgot vele követtem el, még az első hányást is az alkoholtól. Mindketten gyengéd érzelmeket tápláltunk a másik iránt .

Egyéb? Két évvel idősebb nálam - ergo 22 - és 14 éves koromban költöztek oda mellénk..Akkor ismerkedtünk meg és haverkodtunk össze. A szobája ablaka pont szemben van az én ablakommal Egy idő után teljes mértékben odaadtam magam neki. Azt hiszem a leghosszabb kapcsolatom vele volt. Három éve teljesen felszívódott, a szülei azt mondták, hogy el kellett mennie. Egy ideig kerestem de aztán mivel nem jutottam semmire feladtam és mára már-már elfelejtettem. Most azonban visszatért Amszterdamba és felkavart mindent...
ui.: Jellemét rád bízom,de ne egy anyuci kisfia legyen. Legyen valami nagyon sötét piszkos kis titka ami miatt távol volt.


A hozzászólást Polina McKeller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 26, 2011 10:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caleb Artemson

Caleb Artemson


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 08.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 6:25 pm

Karakterkereső Tumblr_ln7tcom0v51qh302mo1_500
Ki? Abigail Harlem
Play by? Anna Christine Speckhart
Karakterek közötti kapcsolat? szükségem van rá, hogy felkavarja az életemet
Egyéb?
- 18 éves
- jellem rád bízva
- legyen egy édes 2,5 éves kisfia

többi ET-ben Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
six six six ways. :: Te vagy a legnagyszerűbb... :: Karakteralkotás-
Ugrás: